Projekt Jedeme na výlet představuje dětem členy sdružení České dědictví UNESCO a Česká inspirace.

Zpět na hlavní stránku


Návštěvní kniha


Jméno:
E-mail:
Vzkaz:
Přepište:
Nyní čtete vzazy: 1 - 5

14.06.11 Filip Pýcha - průvodčí Ahoj výletníci. Koukám, že na naše stránky chodíte a dokonce jezdíte na výlety a hlasujete v naší anketě. To je prima. Potěší nás, když nám sem do návštěvní knihy napíšete, jak se vám výlet vydařil. A taky chci všem dát vědět, že už pracuji na příbězích a první z nich už teď najdete na stránce Příběhy. Další se brzy objeví. 
08.06.11 Filip Pýcha - průvodčí Dobrý den všem výletníkům. Na stránce Fotografie najdete nově obrázky ze všech našich cest po školách.
21.05.11 Filip Pýcha - průvodčí Dobrý den, Anno. Akordy jsou dobrý nápad, díky. Až je doplním, vyvěsím je na tyhle stránky. Mimochodem, není kam ty akordy poslat, nenapsala jsi e-mail, ale jak říkám, vrať se na stránky začátkem června a akordy tu budou. (Jestli jste paní učitelka, tak se omlouvám za tykání )
19.05.11 Anna Můžete mi poslat akordy na kytaru?
18.05.11 Filip Pýcha - průvodčí Ahoj Petro. Naše příběhy nejsou až tak úplně pohádky. Většinou jsou to skutečné události, i když v našem provedení působí jako pohádky.
A teď k tomu, kdy budou příběhy na internetu. Ta povídání zrají a vždycky se trochu mění. Říkal jsem si, že stojí za to je zpracovat na web podle toho, co při hodinách děti zajímalo. Takže příběhy budou vyvěšeny na web někdy na konci května. Možná se budou i malinko lišit od toho, co jste viděli ve třídě.
Starší vzkazy:
1-5 6-10create counter